user7435153

Tehran, Tehran Province, Iran

http://moo.clinic/hair-transplant/

رایند کاشت مو در سر، یک راهکار همیشگی به منظور احیا و زنده کردن موها به سر است برای اینکار شیوه های گوناگونی وجود دارد که این فرایند را میسر می نماید به طوری که موهای ریخته شده شخص با این شیوه ها دوباره جان می گیرند و محل طاسی به وجود آمده دوباره با مو پر شده و رشد خود را ادامه می دهند.

این شیوه های کاشت مو به صورت کاملا طبیعی انجام می شود و باعث بهتر شدن قیافه می گردد و اعتماد به نفس شخص را که با ریزش موها کاسته شده بود را دوباره برمی گرداند.

کاشت موی طبیعی اثرگذارترین و حتمی ترین شیوه درمان، برای احیای موهای از دست رفته می باشد. این عمل به حالت سرپایی و با بیحسی موضعی انجام می شود و دردی در زمان کاشت توسط بیمار احساس نمی شود. پس از کاشت پانسمان جزیی بر روی سر صورت می گیرد تا آلودگی های محیطی بر قسمت عمل شده تاثیر نگذارند که روز بعد از عمل می توان آن را از روی سر برداشت و حتی اقدام به حمام کردن نمود.

موهایی که پیوند داده می شوند تقریبا تا سه هفته رشد اندکی دارند بعد از این مدت موها وارد فاز استراحت و ریزش می شوند که این منوال تا سه ماه ادامه دارد و بعد از آن دوباره رشد شروع می گردد در ماه چهارم رشد موها دائمی است و ریزشی ندارند در کل بعد از ۹۹ روز نتیجه نهایی را می توانید در موهای خود کاملا احساس نمایید و این تفاوت و نتیجه در چهره بعد از عمل و قبل از عمل شما قابل مشاهده خواهد بود.

پیوند مو هیچ عارضه ای ندارد و دردها کاملا موقتی و گذرا هستند که در مدت ۲ هفته اول کاشت مو با رعایت مواردی فرد شخص از موهای خوب و یکنواختی برخوردار می شود.

همانگونه که گفتیم برای کاشت موی طبیعی شیوه های مختلفی وجود دارد ولی یکی از روش ها که در اکثر افراد جواب می دهد کاشت مو به شیوه پی آر پی می باشد. در ادامه به روش های مختلف کاشت مو می پردازیم و در پایان نکته هایی مفیدی را در این باره مطرح می کنیم که برای هر کسی که می خواهد اقدام به کاشت مو کند سودمند است و از عوارض و سایر موارد مرتبط با کاشت مو نیز حرف می زنیم http://moo.clinic/hair-transplant/ منبع

Top Questions
No questions with score of 5 or more
Top Answers
No answers with score of 5 or more